Barion Pixel
Helyszínek
Nézd meg helyszíneinket és jelentkezz!
Nézz körül helyszíneink között és válaszd ki hol szeretnéd berúgni a tizenegyeseket! A helyszíneket folyamatosan bővítjük.
Aranyszarvas SE
2021.09.05 10:00
2711 Tápiószentmárton, Cifrakert út 247
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Battonyai TK
2021.09.05 10:00
5830 Battonya Fő utca 62-64
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Bátya SE
2021.06.05 10:00
6351 Bátya, Bajai út
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Csepeli Hungary Club 94 SE
2021.06.06 09:00
1213 Budapest, Szentmiklósi út 1.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Csór Község Önkormányzata
2021.06.05 10:00
8041 Csór, Fő tér 10. (Sportcentrum)
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
FTC Népligeti Tornacsarnok
2021.10.01 13:00
1101 Budapest, Vajda Péter utca 6.
Országos döntő
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Hajdúszoboszlói SE
2021.06.19 11:00
4200, Hajdúszoboszló Sport utca 14.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Hajdúszoboszlói SE
2021.09.19 15:00
4200, Hajdúszoboszló Sport utca 14.
Megyei döntő
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Harta SE
2021.06.05 10:00
6326 Harta Sportpálya
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Hódmezővásárhely FC
2021.06.05 13:30
6800 Hódmezővásárhely, Szabadság tér 66.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Jászboldogházi SE
2021.09.05 10:00
5144 Jászboldogháza, Lőtér utca
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Kaposfüred SC
2021.09.04 10:00
7451 Kaposfüred, Állomás utca 2.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Kék Duna SE
2021.06.12 09:00
2612 Kosd, Székely utca 2.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Kemenesszentpéter SE
2021.08.28 10:00
8518 Kemenesszentpéter, Sport utca
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Királysport
2021.06.06 10:00
9700 Szombathely, Temesvár u. 44.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Kiskunhalas FC
2021.06.05 10:00
6400 Kiskunhalas, Kertész utca 28/a
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Makó FC
2021.06.06 10:00
6900 Makó, Erdei Ferenc tér
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Mosonszentmiklósi SE
2021.09.18 09:00
9154 Mosonszentmiklós, Sport utca 3.
Megyei döntő
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Mosonszentmiklósi SE
2021.06.05 09:00
9154 Mosonszentmiklós, Sport utca 3.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Nagyvenyimi SK
2021.09.05 10:00
2421 Nagyvenyim Fő utca 13.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Nagyvenyimi SK
2021.09.12 15:00
2421 Nagyvenyim Fő utca 13.
Megyei döntő
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Nyírbátori Labdarúgó SE
2021.06.05 10:00
4300 Nyírbátor, Sport utca 4
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Pápai Sport Nonprofit
2021.09.04 10:00
8500 Pápa, Várkert úz 2. Perutz Stadion
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Sárospataki Utánpótlásnevelő Sportiskola és Sárospataki TC
2021.06.05 15:00
3950 Sárospatak, Kossuth Lajos utca 44.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Sárospataki Utánpótlásnevelő Sportiskola és Sárospataki TC
2021.09.19 10:00
3950 Sárospatak, Kossuth Lajos utca 44.
Megyei döntő
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Soltvadkerti TE
2021.09.12 10:00
6230 Soltvadkert, Kossuth utca 55.
Megyei döntő
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Soltvadkerti TE
2021.06.05 10:00
6230 Soltvadkert, Kossuth utca 55.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Sport13
2021.09.04 10:00
1139 Budapest, Rozsnyay utca 4.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Sport13
2021.09.11 11:00
1139 Budapest, Rozsnyay utca 4.
Megyei döntő
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Szakmári KSE
2021.09.04 10:00
6336 Szakmár, Mátyás Király utca
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Tamási 2009 FC
2021.08.29 10:00
7090 Tamási Szabadság utca 103/A, Németh László Városi Sporttelep
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Tehetség SE
2021.09.04 14:00
5100 Jászberény, Nagykátai út 2.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Tiszaföldvári Városi SE
2021.06.12 10:00
5430 Tiszaföldvár, Kossuth Lajos utca 123/a
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Újfehértó
2021.08.29 10:00
4244 Újfehértó, Debreceni út38
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Veszprém
2021.09.05 10:00
8200 Veszprém, Erdész u. 1.
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT
Windoor - Páterdomb LSC
2021.06.12 10:00
8900 Zalaegerszeg, Zala utca 18, Windoor Sport- és Szabadidőközpont
Területi forduló
JELENTKEZÉS LEZÁRULT